Posted by admin on February - 19 - 2018 | Comments Off

Sugestia symulacji szkoleniowej – debata

Profesjonalna symulacja handlowa to niejednokrotnie Kulminacyjny moment udanego szkolenia psychologicznego czy spotkania coachingowego. Dlatego trenerzy musza niejednokrotnie dedykować naprawdę sporo tygodni nad stworzeniem unikalnej gry. Potem usiłują opatentować utwór tak by w dalszej kolejności dzierżawić i franczyzowac swój utwór. Przychody z dobrze opracowanego narzędzia potrafią u najlepszych trenerów siegać kilkuset tysięcy złotych rocznie. Oczywiście trzeba odliczyć podatek. Mimo wszystko jest się o co bić. Tak bardzo są to istotne kwoty, że wielu wykładowców z rodzimych agencji edukacyjnych kształtuje swoje przychody wyłącznie z udustępniania innym symulacji.
W portalu Goldenline jest prowadzona w tej chwili mała kłótnia w której specjaliści od szkoleń debatują w temacie niewiadomego aczkolwiek oczywiście nieudowodnionego plagiatu. Rozmowy zaintersowanych trwaja w forum dedykowanego opiniom o narzędziach Training Partners
Poruszane kwestia rozpaliły do czerwoności piszących na tym forum miłośnikow symulacji. Niejeden dyskutant ma w oparciu o zaledwie parę informacji jednoznaczne zdanie. Padają argumenty zaangażowania prokuratora. Rekomendujemy samemu wyrobić sobie osąd na podstawie tej dyskusji.
Swoją drogą – kwestia licencji i certyfikacji narzędzi trenerskich jest stary jak historia i nikt się nie założy jaki byłby potencjalny wyrok sądu. Wykładowcy prowadzący szkolenia menedżerskie, treningi online czy coaching mają ciężki orzech do zgryzienia. Także precedensy z poprzednich sporów sądowych nie ułatwiają sprawy.
Zapraszamy do lektury wątka.
źródło: portal internetowy

Podobne wpisy:

Comments are closed.