Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, w którym niejedna jednostka ochrony zdrowia – poczynając od niewielkich działalności lekarskich, przez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, ma możliwość zapewnić sobie niezbędne materiały i aparaturę, jakie używane muszą być w typowej interakcji z osobami potrzebującymi interwencji medycznej.

Odbiorcą produktów sprzedawanych przez hurtownie medyczne mogą być nie tylko lekarze wszystkich specjalizacji, jak i pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia zaopatrzenia medycznego wspomaga w pracy oferując dobrej jakości, najlepsze sprzęty medyczne i specjalistyczne akcesoria.

Polecamy
Sklep medyczny online

Co można kupić w sklepie medycznym? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych specjalności, które obejmują zarówno produkty medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i sprzętu dla medycyny wspomaga także diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą ilość różnorodnych odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z firm, jakich produkty można znaleźć w ofercie to np. Menzel Glaser, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również centra fizjoterapii proponując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei materiały i sprzęt stomatologiczny, jaki oferuje sklep, obejmuje aż osiem tysięcy produktów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji i techników dentystycznych. Wszystkie produkty importowane są od renomowanych producentów, wśród nich są między innymi: Lascod, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się także firmy polskie, twórcy takich produktów na przykład Zhermapol czy Tzmo.
Dostępne są produkty takie jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty i masy wyciskowe; wiertła, leki, amalgamaty oraz różnego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej niewielki zarys oferty hurtowni materiałów medycznych to jedynie niewielka część tego, co znajduje się nie tylko w punktach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Podobne wpisy:

Comments are closed.